Hakkımızda

Image
Image
Image
Image

20+ Yıllık Tecrübe
En İyi Vize Danışmanlığı
Hızlı,Güvenilir Sonuç Odaklı

Misyonumuz

Türkiye’de vize sektöründeki sıkıntı ve sınırları ortadan kaldırmayı hedefleyerek, kurumsal bir yapı altında, yetkili birimlerle işbirliği içerisinde, konsoloslukların belirlediği çerçevede hizmet vermektir. Müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan ve zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek resmi mercilere sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır.

Faaliyetlerimiz

  • Vizecim.com tüm dünya ülkeleri için vize danışmanlık hizmeti verir.
  • Vizecim.com internet ortamını ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak müşterilerine daima güncel bilgiler verir.
  • Vizecim.com müşteri temsilcileri gidilecek ülke ve seyahat cinsine göre hazırlanması gereken evrakları ve yapılması gerekenleri müşterilerine iletir.
  •  Müşteri temsilcileri vize başvurusu için gerekli belgelerden oluşan başvuru dosyasını hazırlar, konsolosluk harcını ve diğer ücretleri yatırır.
  •  Yerli ve yabancı dilde yazılması gereken dilekçe, istek mektubu, yazı gibi dokümanların nasıl doldurulacağına dair rehberlik eder müşteri temsilcileri tarafından bizzat hazırlanır.
  •  Müşteri talebi doğrultusunda en uygun fiyatlı Uçak bileti ve/veya otel rezervasyonları Vizecim.com ilgili departmanı tarafından yapılır.
  •  Şahsi başvuru gerektirmeyen konsolosluklara veya akredite edilmiş tecrübeli yetkili acentelerine (VFS Global, İdata, Kosmos, BLS, Visalia Global ve TLS ) vize başvuru dosyası müşteriler adına teslim ve takip edilir.
  •  Şahsi başvuru isteyen konsolosluklar ve yetkili acenteler için ise müşteri randevuları alınır ve müşteriye bildirerek randevu zamanı ilgili yerde olması sağlanır.
  •  Müşteri Temsilcileri 7/24 telefonla hizmetinizdedir.

Hakkımızda

Vizecim.com Kanada’dan Japonya’ya, G. Afrika’dan Avustralya’ya kadar tüm dünya vize işlemlerinde başvuru sahiplerine en hızlı, doğru ve güvenilir şekilde rehber olmayı hedefleyen bir firmadır. Vize prosedürleri tüm konsolosluklarda aynı olmasına rağmen şehirler bazında farklı bürokratik süreç işlemekte, farklı belgeler talep edilebilmektedir; bu sebeple Vizecim.com vize başvuru prosedürlerine en uygun şekilde başvuru dosyanızı hazırlayıp, randevu tarihinizin en hızlı şekilde alınmasını sağlayarak sizi yorucu detaylardan kurtarmaktadır. Gerektiği durumlarda talebiniz üzerine uçak ve konaklama rezervasyonlarınızı, seyahat & sağlık sigortanızı da yaparak vize başvurunuzu eksiksiz evraklarla doğru şekilde ilgili Konsolosluğun akredite ettiği aracı kuruma, çıkarlarınızı koruma koşuluyla seçilen firmalar aracılığıyla yönlendirmektedir. Vizecim.com kalite standartları çerçevesinde ve sizden gelen yorum, şikayet ve tepkiler doğrultusunda çalıştığı temsilci firmaları sürekli güncellemektedir. Vizecim.com herhangi bir vize hizmeti yapmayıp sadece gelen çağrıları akredite vize firmalarına yönlendirmektedir.

Vizecim.com yirmi yıllık deneyimiyle, daha kolay anlaşılabilir bir dille yazılmış ve somut örneklerle desteklenmiş resmi web sitesi www.vizecim.com üzerinden, vizeyle ilgili son güncel bilgilere ulaşabilmenize yardımcı olan, alanında uzman profesyonel bir danışmanlık firmasıdır. www.vizecim.com Konsolosluk ve outsource ettiği aracı kurumların web sayfalarını referans alarak seyahat amacınıza uygun vize kategorilerine ait evraklar, vize başvurusu yapacağınız şubelerin iletişim bilgileri, dilekçe örnekleri, ülkelere özel vize başvuru formları ve bu formların nasıl doldurulacağına dair bilgilerle vize konusunda oldukça zengin bir içerik sunar.

Vizyonumuz

Seçkin müşterilerimizi teknik ve ahlaki boyutta en iyi şekilde temsil ederek kurumsal ve lider Vizecim.com ünvanını korumak.